Sarjataulukko
Joukkue Ottelut V T rl H TM-PM Pisteet
1 VALKOINEN LOOTUS 6 5 0 1 23 – 9 10
2 LNS 6 5 0 1 27 – 16 10
3 MÄIJÄT 4 4 0 0 21 – 3 8
4 TSEMPPITIIKERI 4 2 1 1 7 – 7 5
5 DON PAPA & NULIKAT 4 2 0 2 10 – 10 4
6 SU KERHO 4 2 0 2 6 – 7 4
7 LAHJATTOMAT 6 2 0 4 9 – 22 4
8 SBC SEPPO HOVI 6 1 1 4 8 – 14 3
9 SC KAATAJAT 4 1 0 3 8 – 11 2
10 SB ALAPÖMPELI 4 0 0 4 4 – 24 0

 

Otteluohjelma

Pelipaikka Ounasrinteen liikuntahalli

 

4.10.2020
Peliaika KOTIJOUKKUE VIERASJOUKKUE TULOS
17:00 DON PAPA & NULIKAT LNS 3 – 5
17:30 SC KAATAJAT VALKOINEN LOOTUS 2 – 3
18:00 SU KERHO DON PAPA & NULIKAT 1 – 3
18:30 LNS SC KAATAJAT 5 – 3
19:00 VALKOINEN LOOTUS SU KERHO 1 – 4
19:30 MÄIJÄT TSEMPPITIIKERI 4 – 1
20:00 LAHJATTOMAT SBC SEPPO HOVI 3 – 2 rl
20:30 SB ALAPÖMPELI MÄIJÄT 0 – 10
21:00 TSEMPPITIIKERI LAHJATTOMAT 1 – 0
21:30 SBC SEPPO HOVI SB ALAPÖMPELI 3 – 2

 

 

18.10.2020
Peliaika KOTIJOUKKUE VIERASJOUKKUE TULOS
18:00 SC KAATAJAT LAHJATTOMAT 3 – 2
18:30 VALKOINEN LOOTUS SBC SEPPO HOVI 2 – 0
19:00 MÄIJÄT SC KAATAJAT 1 – 0
19:30 SBC SEPPO HOVI LNS 1 – 3
20:00 LAHJATTOMAT VALKOINEN LOOTUS 0 – 10
20:30 LNS MÄIJÄT 2 – 6

 

 

25.10.2020
Peliaika KOTIJOUKKUE VIERASJOUKKUE TULOS
18:00 LAHJATTOMAT DON PAPA & NULIKAT 2 – 1
18:30 SBC SEPPO HOVI SU KERHO 0 – 1
19:00 LNS LAHJATTOMAT 5 – 2
19:30 DON PAPA & NULIKAT SBC SEPPO HOVI 3 – 2
20:00 SU KERHO TSEMPPITIIKERI 0 – 3
20:30 SB ALAPÖMPELI LNS 1 – 7
21:00 TSEMPPITIIKERI VALKOINEN LOOTUS 2 – 3 rl
21:30 VALKOINEN LOOTUS SB ALAPÖMPELI 4 – 1

 

 

Ajankohta Ilmoitetaan myöhemmin
Peliaika KOTIJOUKKUE VIERASJOUKKUE TULOS
18:00 SB ALAPÖMPELI SC KAATAJAT
18:30 VALKOINEN LOOTUS MÄIJÄT
19:00 DON PAPA & NULIKAT SB ALAPÖMPELI
19:30 SC KAATAJAT SBC SEPPO HOVI
20:00 MÄIJÄT SU KERHO
20:30 TSEMPPITIIKERI DON PAPA & NULIKAT
21:00 SU KERHO LAHJATTOMAT
21:30 LNS TSEMPPITIIKERI

 

 

15.11.2020
Peliaika KOTIJOUKKUE VIERASJOUKKUE TULOS
17:00 SB ALAPÖMPELI TSEMPPITIIKERI
17:30 MÄIJÄT LAHJATTOMAT
18:00 TSEMPPITIIKERI SBC SEPPO HOVI
18:30 LAHJATTOMAT SB ALAPÖMPELI
19:00 SBC SEPPO HOVI MÄIJÄT
19:30 SC KAATAJAT DON PAPA & NULIKAT
20:00 VALKOINEN LOOTUS LNS
20:30 SU KERHO SC KAATAJAT
21:00 DON PAPA & NULIKAT VALKOINEN LOOTUS
21:30 LNS SU KERHO

 

 

22.11.2020
Peliaika KOTIJOUKKUE VIERASJOUKKUE TULOS
19:30 DON PAPA & NULIKAT MÄIJÄT
20:00 SU KERHO SB ALAPÖMPELI
20:30 SC KAATAJAT TSEMPPITIIKERI

 

 

 

Ylä- ja alaloppusarjan ohjelma

 

29.11.2020
Peliaika KOTIJOUKKUE VIERASJOUKKUE SARJA TULOS
17:00 Sija 1. Sija 4. Yläloppusarja
17:30 Sija 2. Sija 3. Yläloppusarja
18:00 Sija 5. Sija 1. Yläloppusarja
18:30 Sija 4. Sija 2. Yläloppusarja
19:00 Sija 3. Sija 5. Yläloppusarja
19:30 Sija 10. Sija 6. Alaloppusarja
20:00 Sija 7. Sija 8. Alaloppusarja
20:30 Sija 9. Sija 10. Alaloppusarja
21:00 Sija 6. Sija 7. Alaloppusarja
21:30 Sija 8. Sija 9. Alaloppusarja

 

 

13.12.2020
Peliaika KOTIJOUKKUE VIERASJOUKKUE SARJA TULOS
17:00 Sija 6. Sija 8. Alaloppusarja
17:30 Sija 10. Sija 7. Alaloppusarja
18:00 Sija 9. Sija 6. Alaloppusarja
18:30 Sija 8. Sija 10. Alaloppusarja
19:00 Sija 7. Sija 9. Alaloppusarja
19:30 Sija 4. Sija 5. Yläloppusarja
20:00 Sija 1. Sija 3. Yläloppusarja
20:30 Sija 5. Sija 2. Yläloppusarja
21:00 Sija 3. Sija 4. Yläloppusarja
21:30 Sija 2. Sija 1. Yläloppusarja