Lappi Cup 28.10.2017

Sarjataulukot päivitetään turnauksen jälkeen näille sivuille

 

Otteluohjelma päivitetty 26.10.2017 klo 14.36

(Lataa tästä tiedostona Otteluohjelma VIRALLINEN)

Keltakankaan liikuntahalli

Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
9.30-9.40 C-pojat Veikkola RNS  3-1
9.42-9.52 B-pojat LNS Ihmepojat  0-3
9.54-10.04 B-pojat Santa´s United Rytikarin Ketterä  0-3
10.06-10.16 C-tytöt FBC-Tumppu LST  3-0
10.18-10.28 C-pojat Karungin Kataja SBC Levi  1-2
10.30-10.40 C-pojat Hepolan Hurjat Veikkola  1-0
10.42-10.52 C-pojat RNS Karungin Kataja  1-4
10.54-11.04 B-pojat LNS Santa´s United  3-0
11.06-11.16 B-pojat Ihmepojat Rytikarin Ketterä  1-0
11.18-11.28 C- ja B-tytöt Ruokaa ootellessa FBC-Tumppu  0-5
11.30-11.40 C-pojat Hepolan Hurjat RNS  0-2
11.42-11.52 B-pojat Rytikarin Ketterä LNS  2-1
11.54-12.04 B-pojat Ihmepojat Santa´s United  4-1
12.06-12.16 C- ja B-tytöt LST Ruokaa ootellessa  1-3
12.18-12.28 C-pojat SBC Levi Hepolan Hurjat  0-1
12.30-12.40 C-pojat Veikkola Karungin Kataja  5-0
12.42-12.52 C-tytöt LST FBC-Tumppu  1-2
12.54-13.04 C-pojat Veikkola Santa´s United
13.06-13.16 C- ja B-tytöt FBC-Tumppu Ruokaa ootellessa  3-0
13.18-13.28 C-pojat RNS SBC Levi  0-3
13.30-13.40 C- ja B-tytöt Ruokaa ootellessa LST  2-1
13.42-13.52 C-pojat Hepolan Hurjat Karungin Kataja  0-1
13.54-14.04 C-pojat Veikkola SBC Levi  2-0

 

Ounasrinteen liikuntahalli

Kello Kenttä Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
9.30-9.40 1 E-pojat SanU musta SanU punainen  2-2
9.42-9.52 1 E-pojat SAU Kerhojoukkue Karungin Kataja  1-3
9.54-10.04 1 E- ja D-tytöt Santa´s United E-tytöt Karungin Kataja  0-3
10.06-10.16 1 D-tytöt SBC Levi Utsjoki D-tytöt  0-5
10.18-10.28 1 E-pojat SBC Levi Karungin Kataja  2-2
10.30-10.40 1 E-pojat SanU punainen Utsjoki E  1-4
10.42-10.52 1 E-pojat SAU Kerhojoukkue SanU musta  2-4
10.54-11.04 1 D-tytöt Karungin Kataja Utsjoki D-tytöt  0-1
11.06-11.16 1 E- ja D-tytöt Santa´s United E-tytöt SBC Levi  4-0
11.18-11.28 1 E-pojat SBC Levi SanU musta  1-4
11.30-11.40 1 E-pojat Utsjoki E Karungin Kataja  2-5
11.42-11.52 1 E- ja D-tytöt Utsjoki D-tytöt Santa´s United E-tytöt  2-0
11.54-12.04 1 E-pojat SanU punainen SAU Kerhojoukkue  0-3
12.06-12.16 1 D-tytöt SBC Levi Karungin Kataja  0-5
12.18-12.28 1 E-pojat SanU punainen SBC Levi  0-6
12.30-12.40 1 E-pojat SanU musta Utsjoki E  2-3
12.42-12.52 1 E- ja D-tytöt Santa´s United E-tytöt Karungin Kataja  1-2
12.54-13.04 1 E-pojat Karungin Kataja SanU punainen  3-0
13.06-13.16 1 E-pojat SBC Levi SAU Kerhojoukkue  5-1
13.18-13.28 1 D-tytöt Karungin Kataja Utsjoki D-tytöt  0-0
13.30-13.40 1 E-pojat Utsjoki E SBC Levi  6-2
13.42-13.52 1 E-pojat Karungin Kataja SanU musta  3-2
13.54-14.04 1 E- ja D-tytöt Santa´s United E-tytöt Utsjoki D  0-3
14.06-14.16 1 E-pojat Utsjoki E SAU Kerhojoukkue  7-1
Kello Kenttä Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
9.30-9.40 2 F-pojat SAU Kerhojoukkue SAU Musta  12-1
9.42-9.52 2 F-pojat SAU Punainen RNS  2-4
9.54-10.04 2 F-pojat Karungin Kataja SBC Levi  0-2
10.06-10.16 2 F-pojat Utsjoki F SAU Kerhojoukkue  0-8
10.18-10.28 2 F-pojat SAU Musta SAU Punainen  3-6
10.30-10.40 2 F-pojat RNS Karungin Kataja  3-1
10.42-10.52 2 F-pojat SBC Levi Utsjoki F  8-0
10.54-11.04 2 F-pojat SAU Kerhojoukkue SAU Punainen  2-0
11.06-11.16 2 F-pojat SAU Musta RNS  2-7
11.18-11.28 2 F-pojat Karungin Kataja Utsjoki F  6-1
11.30-11.40 2 F-pojat SBC Levi SAU Musta  7-0
11.42-11.52 2 F-pojat SAU Kerhojoukkue RNS  8-2
11.54-12.04 2 F-pojat SAU Punainen Karungin Kataja  3-1
12.06-12.16 2 F-pojat Utsjoki F SAU Musta  0-2
12.18-12.28 2 F-pojat SBC Levi SAU Kerhojoukkue  2-4
12.30-12.40 2 F-pojat SAU Punainen Utsjoki F  7-0
12.42-12.52 2 D-tytöt Utsjoki D-tytöt SBC Levi  4-0
12.54-13.04 2 F-pojat RNS SBC Levi  4-2
13.06-13.16 2 E- ja D-tytöt SBC Levi Santa´s United E-tytöt  3-0
13.18-13.28 2 F-pojat Karungin Kataja SAU Kerhojoukkue  1-4
13.30-13.40 2 F-pojat RNS Utsjoki F  9-0
13.42-13.52 2 F-pojat SAU Musta Karungin Kataja  1-1
13.54-14.04 2 D-tytöt Karungin Kataja SBC Levi  3-2
14.06-14.16 2 F-pojat SAU Punainen SBC Levi  2-4

 

 

Korkalovaaran koulu

Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
9.30-9.40 D-pojat SB-Kings FBC-Vantus  8-0
9.42-9.52 D-pojat Veikkola KSS  4-3
9.54-10.04 D-pojat Karungin Kataja SBC Levi  3-0
10.06-10.16 D-pojat Santa´s United SB-Kings  1-7
10.18-10.28 D-pojat FBC-Vantus Veikkola  0-1
10.30-10.40 D-pojat KSS Karungin Kataja  0-4
10.42-10.52 D-pojat SBC Levi Santa´s United  2-1
10.54-11.04 D-pojat SB-Kings Veikkola  1-2
11.06-11.16 D-pojat FBC-Vantus KSS  2-1
11.18-11.28 D-pojat Karungin Kataja Santa´s United  8-2
11.30-11.40 D-pojat SBC Levi FBC-Vantus  1-1
11.42-11.52 D-pojat SB-Kings KSS  3-0
11.54-12.04 D-pojat Veikkola Karungin Kataja  1-2
12.06-12.16 D-pojat Santa´s United FBC-Vantus  1-6
12.18-12.28 D-pojat SBC Levi SB-Kings  0-5
12.30-12.40 D-pojat Veikkola Santa´s United  5-2
12.42-12.52 D-pojat KSS SBC Levi  0-3
12.54-13.04 D-pojat Karungin Kataja SB-Kings  0-2
13.06-13.16 D-pojat KSS Santa´s United  1-0
13.18-13.28 D-pojat FBC-Vantus Karungin Kataja  1-1
13.30-13.40 D-pojat Veikkola SBC Levi  1-3

 

Yhteistyökumppanit