LMS ROVANIEMI 9.12 INFO (päivitetty 8.12 klo 20.30)

5.12.2017

Moi!

Tässä tulee LMS 9.12 INFO:

 

1) Otteluohjelma linkki: LMS_rovaniemi_9_12_otteluohjelma

2) Pelaajien ja vanhempien ohjeet:LMS 9.12 INFO

3) Valmentajien ohjeistus: Valmentajien INFO turnauksiin

4) Vanhemmista tarvitaan huoltajia ja joukkueenjohtajia!!! Katso oman joukkueesi tilanne ja ilmoittaudu.

5) Pelipaikkojen osoitteet

  • Ounasrinteen liikuntahalli, Matkajängäntie 5
  • Keltakankaan liikuntahalli, Keltakangas 1

 

8) Pelipaikat rakennetaan valmiiksi klo 08.00-08.30. Pelipaikkojen purku suoritetaan palkintojenjaon lopuksi. Vanhempia tarvitaan tähän avuksi.

  • Valmistelu: Kaukalon kasaus, pukukoppien nimeäminen, otteluohjelmat esille, maalin pienennys elementit maaleihin.
  • Siivous: Kaukalon purku, pelipaikan siivous, pukukoppien siivoaminen.

7) Valmiiden pelipaitojen lista. Huom! Uusia pelipaitoja tulee ennen turnausta:Edustujoukkueiden peleissä jaettavat paidat

 

G-IKÄLUOKKA

Santa’s United Punainen (G2010-2011)

Etunimi Sukunimi
Aleksi Hast
Viivi Vaaramaa
Aaro Summanen
Nooa Ahonen
Eetu Ryynänen
 Miska Salmela
Valmentaja:  Valtteri Uusitalo
 Joukkueenjohtaja:
 Huoltaja:  Tiina Von Pandy-Vaaramaa, Tanja Pynninen

Santa’s United Musta (G2010-2011)

Etunimi Sukunimi
Luukas Tornberg
Matias Salmela
Onni Pynninen
Eemil Poikela
Eevert Pekkala
Valmentaja Valtteri Uusitalo
Joukkueenjohtaja  Emilia Salmela
Huoltaja:  Hanna-Leena Poikela

 

F-IKÄLUOKKA

SANTA’S UNITED SINETTÄ

Etunimi Sukunimi
Hugo Haavikko
Akseli Kuosmanen
Tuomas Tapanimäki
Eelis Keränen
Pinja Mikkola
Aino Suopajärvi
Valmentaja Eerik Ailunka
Joukkueenjohtaja Vesa Keränen
Huoltaja:  Miika Mikkola

Santa’s United E2-Pojat HOX! E-pojissa myös!

Etunimi Sukunimi
Aaro Hoikka
Aleksi Nikka
Ilmari Immonen
Juuso Tervasmäki
Leevi Sarajärvi
Leevi Pynninen
Lenni Pynninen
Jami Virtanen
Arttu Kelahaara
Valmentaja Antti Vaarala, Lauri Pynninen
Joukkueenjohtaja Tanja Pynninen
Huoltaja: Maarit Sarajärvi

Santa’s United E-Tytöt

Etunimi Sukunimi
Ella Lahtinen
Emilia Kallunki
Martta Ulmanen
Veera Uutinen
Sonja Isometsä
Lilja Ryynänen
Venla Vaaramaa
Valmentaja Siiri Huhtala, Pekka Isometsä
Joukkueenjohtaja Ari Ulmanen
Huoltaja:

Santa’s United Punainen (F2008-2009)

Etunimi Sukunimi
Mico Seikkula
Aamos Sandberg
Emil Marski
Jesse Karvo
Jimi Ollila
Osma Välimäki
 Emil Lohela
Valmentaja  Ville Mäkeläinen
Joukkueenjohtaja  ?
Huoltaja:  ?

 

E-IKÄLUOKKA

Santa’s United Musta (E2006-2007)

Etunimi Sukunimi
Eemil Riipi
Ville Löf
Leevi Löf
Johannes Kesti
Linus Lohi
Niko Selin
 Osku  Tasala
Valmentaja Teemu Löf
Joukkueenjohtaja Jonna Löf
Huoltaja:  ?

 

D-IKÄLUOKKA

Santa’s United D-Tytöt

Etunimi Sukunimi
Sandra Myllyneva
Emma Lohela
Evea Paldanius
Pihla Puttonen
Pinja Kristo
Valmentaja Tiia Mulo
Joukkueenjohtaja
Huoltaja:

 

B-IKÄLUOKKA

SANTA’S UNITED B-Pojat

Etunimi Sukunimi
Santeri Kärppä
Jesse Vilmusenaho
Sami Karhu
Juho Roininen
Eetu Tiri
Jori Laukkanen
Niko Hannula
Antti Pirinen
Jesse Laakko
Valmentaja Joonas Heiskari, Santeri Karvonen
Joukkueenjohtaja Jori Laukkanen