LMS-Rovaniemi 13.4

12.4.2019

Hei,

13.4 pelataan kauden päätös LMS.turnaus Rovaniemellä.

Pelipaikat: 

Ounasrinteen monitoimitalo (matkajängäntie 5, 96440 Rovaniemi) 

Keltakankaan liikuntahalli (keltakangas 1, 96300 Rovaniemi) 

Korkalovaaran koulu (Miehentie 12, 96100 Rovaniemi)

Joukkueet, sekä otteluohjelmat näkyvät alapuolella.

Saapukaa oman joukkueen pelipaikalle 45minuuttia ennen ensimmäisen pelin alkamista ja ilmoittautukaa omalle valmentajallenne.

Kahviot on järjestetty Santa´s United E-junioreiden ja D-junioreiden talkoovoimin Ounasrinteen ja Korkalovaaran kentillä.

Turnauksen aikana heräävät kysymykset ensisijaisesti valmentajille. Valmentajien puhelin numerot löytyvät joukkue listojen alapuolelta.

Turnaus vastaavana toimii Eetu Putkinen puh. 0447601100

Voitokasta turnausta toivottaen Santa´s United!

Santa´s United Musta G-pojat

Miro Alapalosaari                     

Sarajärvi Eemeli                        

Kovanen Urho

Varrio Niki       

Koivuranta Roni                        

Ahola Julius     

Ahola Joonatan                         

Uutela Niila     

Karjalainen Jose                       

Vili Yrjänheikki

Aaro kilpimaa 

Valmentaja: Jani Alapalosaari,

Puh: +358 40 1655511

Santa´s United Musta, F-pojat

koivuranta Rasmus                  

Ahonen Nooa

Rytilahti Eemeli                                                    

Gunes Roni     

Tornberg Luukas

Sainio Samu

Valmentaja: Akseli Oinas,

Puh: +358 44 2811435

Santa´s United Punainen, F-pojat

Hast Aleksi      

Huczkowski Eliel                       

Korva Miska    

Onni Pynninen

Kaukua Niila

Viivi Vaaramaa

Valmentaja: Akseli Oinas,

Puh: +358 44 2811435

Santa´s United Turkoosi, E-pojat

Meskus Ville   

Tiuraniemi Eeli                          

Suopajärvi Aino                         

Mikkola Pinja  

Löf Ville            

Veeti Springare                         

Valmentaja: Tiia Mulo

puh. +358 50 9114398

Valmentaja: Minttu Vaitiniemi

puh: 0409388508

Santa´s United B-pojat

Tiri Eetu           

Hannula Juho 

Karhu Sami      

Uimaniemi Oskari                    

Laakko Jesse   

Hakkarainen Niko                    

Laukkanen Jori

Valmentaja: Jori Laukkanen,

puh: +358 40 3502635

Mukana turnauksessa myös sarjajoukkueista:

Santa´s United, C-pojat

Santa´s United Punainen, D-pojat

Santa´s United E-pojat (D-ikäisten sarjassa)

Santa´s United Punainen, E-pojat