7.4. Sodankylä Lappi Cup Info

5.4.2018

Lappi-Cupin päätösturnaus Sodankylässä lauantaina 7.4.2018

Lappi-Cupin kauden 2017-18 päätösturnaus pelataan Sodankylässä lauantaina 7.4.2018. Turnauksessa pelataan neljässä salissa: Liikuntahalli, Siilashalli, Lukio ja Sodankylä-Instituutti. Turnaus alkaa klo 10.00 ja päättyy n. 16.15 alkavaan palkintojen jakoon Liikuntahallilla.

  • Liikuntahalli: Haastajantie 6, 99600 Sodankylä
  • Siilashalli: Siilastie 20, 99600 Sodankylä
  • Lukio: Juontotie 33 F, 99600 Sodankylä
  • Sodankylä-Instituutti: Kaarrostie 10-12, 99600 Sodankylä

Info vanhemmille ja valmentajille.

  1. Otteluohjelma: https://goo.gl/irR8nB, kopio tämä linkki osoitekenttään niin saat tiedoston auki.
  2. Pelaajien ja vanhempine info: Sodankylä 7.4. Lappi cup INFO
  3. Valmentajien info: Valmentajien INFO turnauksiin Sodankylä

4.  Omalla kyydillä: Eemil Poikela, Aaro Hoikka, Miska Anttila, Aleksi Nikka, Riku-Petteri Kangas

Jos tulet omalla kyydillä ilmoita siitä Samulle!!!

5. Reissuvastaavana Sodankylässä toimii Tiia Mulo puh: 050-911 4398

Päivän aikana voi myös tarvittaessa olla yhteydessä minuun Samu Toivonen puh: 044- 760 1100

6. Ruokailu tapahtuu yhdessä, päivän päätteeksi Hotelli Karhussa. Ruokailu maksaa 10e, joten varatkaa sen verta rahaa matkaa.

Joukkueet.

Sanu Musta

Etunimi Sukunimi Syntymävuosi
Aapo Tiuraniemi 2009
Venla Vaaramaa 2008
Viivi Vaaramaa 2010
Eetu Posio 2008
Aaron Rundgren 2009
Leo Soikkeli 2010
Eemil Poikela 2010
Valmentaja Eerik Ailunka 040-561205
Joukkueenjohtaja Kristiina von Pandy-Vaaramaa 0400-613 310
Huoltaja:

Sanu Punainen

Onni Pynninen 2010
Arttu Valkonen 2008
Jonne Tahvanainen 2009
Eelis Keränen 2008
Aaro Kilpimaa 2011
Eetu Ryynänen 2010
Pinja Mikkola 2007
Miska Anttila 2010
Valmentaja Laura Pahkala  044- 215 8388
Joukkueenjohtaja Tiia Mulo 050-911 4398
Huoltaja: Jorma Valkonen 040-720 1230

Santa’s United E2

Aaro Hoikka 2007
Aleksi Nikka 2008
Ilmari Immonen 2008
Leevi Sarajärvi 2007
Juuso Tervasmäki 2007
Leevi Pynninen 2008
Lenni Pynninen 2008
Arttu Kelahaara 2007
Valmentaja Lauri Pynninen 040-529 8864
Joukkueenjohtaja Tanja Pynninen
Huoltaja: Antti Sarajärvi

Santa’s United E- Pojat

Eetu Soikkeli 2007
Eeli Tiuraniemi 2007
Leevi Löf 2006
Ville Löf 2007
Tuomas Pekkala 2007
Arttu Ranta-Valkama 2006
Kalle Meskus 2007
Lilja Ryynänen 2006
Eeli Karppinen 2006
Luka Tuomi 2006
Linus Lohi 2007
Valmentaja Santtu Rautajoki 045-1342035
Valmentaja Samuli Salonen 040-3509980
Joukkueenjohtaja

Santa’s United D-Pojat

Ville Kilpelä 2005
Riku-Petteri Kangas 2004
Ossi-Petteri Ollila 2004
Hanno Uusiportimo 2004
Kasperi Heikkinen 2005
Valmentaja Ville Mäkeläinen 040-0811419
Valmentaja
Huoltaja:

Santa’s United B-Pojat

Santeri Kärppä 2000
Jesse Vilmusenaho 2001
Sami Karhu 2001
Juho Roininen 2000
Eetu Tiri 2001
Jori Laukkanen 2001
Niko Juho Valtteri Hannula 2002
Oskari Uimaniemi 2001
Valmentaja Santeri Karvonen 040-5436650
Valmentaja
Joukkueenjohtaja Jori Laukkanen 040-350 2635